HİZMETLERİMİZ|

HAMİTLER ÇİÇEK SATIŞ VE MEZAR BAKIMI

Bursa’nın en yoğun defin alanlarından biri olan Hamitler Kent Mezarlığı girişinde Büyükşehir Belediyesi’nce oluşturulan çiçek satış, mezarlık bakım ve yapım noktası, Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete alındı. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşın ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet götürmeye devam ediliyor. Tarım AŞ üzerinden oluşturulan satış noktasıyla ‘bakım ve temizliklerini yaparak’ mezarlıkları Bursa’nın manevi atmosferine daha yakışır hale getirilmek istenmektedir.

Bursa’nın ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri yatırım programına alan ve kısa zamanda sonuçlandıran Büyükşehir Belediyesi, yeni bir hizmetin daha startını verdi. Büyükşehir Belediyesi ve Tarım AŞ tarafından Hamitler Kent Mezarlığı girişine kurulan çiçek satış, mezarlık yapım ve bakım merkezi, yapılan törenle faaliyete başladı. İlk olarak Hamitler Kent Mezarlığı’nda hizmete alınan satış ve bakım merkezi, yeni taleplerle yeni merkezler açılana kadar Bursa’nın diğer bölgelerine de hizmet verecek.

UYGUN FİYATLARLA NİTELİKLİ HİZMET

Şu anda 1 yönetici ve 3 işçi ile çalışmalarını sürdüren Hamitler Kent Mezarlığı çiçek satış, mezar bakım ve yapım noktasında 1 işçi 60 mezarın bakımını gerçekleştiriyor.